HOP met ons mee naar meer huur!
Huurprijs Optimalisatie Pakket: verbeter het energielabel, verhoog de huurprijs.
Per 1 juli 2024 is de wet ’betaalbare huur’ ingegaan. De wet heeft grote gevolgen voor nieuwe contracten en bepaalde bestaande contracten.
En dit zijn de belangrijkste punten op de agenda:
Liberalisatie grens naar 186 punten;
WWS wordt dwingend en dus niet meer afdwingbaar;
Kloppende puntentelling aanleveren bij nieuwe contracten verplicht per 1 januari 2025.
Tot 1 juli 2025 de tijd om reeds verhuurde woningen boven de 143 punten te krijgen om regulering te voorkomen.
Wij zijn graag dé vaste partner in het maken en actualiseren van een puntenteling, en kunnen dit in het bijzonder combineren met onderstaand advies.
Kies ook voor het huurprijs optimalisatie pakket (HOP)
Met ons Huurprijs Optimalisatie Pakket (HOP) wordt inzichtelijk gemaakt wat er gevraagd mag worden voor jouw verhuurwoning(en) en welke investeringsopties er zijn om het rendement van een woning te verbeteren.
HOP geeft onmisbaar inzicht om tot een geïnformeerde investeringsbeslissing te komen (investeren, aanhouden of verkopen).
Hoe is een HOP opgebouwd?
✅ Nulpuntsituatie waarbij het huidige energielabel en de puntentelling wordt opgesteld
✅ Verbeteradvies met de meest kosteneffectieve opties van (verduurzamings)maatregelen met als doel: liberalisatie van de woning.
✅ Definitief maken van het verbeterde energielabel en puntentelling
Daarom wordt er gekozen voor een HOP
De nieuwe wet biedt ook kansen. Huurprijzen van geliberaliseerde woning zitten in de lift. Voor goede energielabels worden meer punten gegeven en een goed energielabel hoeft met de juist maatregelen niet altijd een grote investering te zijn.
Kortom: gerichte investeringen in de juiste type woningen kunnen een enorm rendement opleveren.
Ook bij twijfel: wij hebben het antwoord
Bestaat er twijfel of alles wel haalbaar is in de portefeuille? Geen probleem: op basis van enkele kenmerken kunnen wij al een idee geven over de haalbaarheidskans.
Geplaatst op Maarten van der Woord2026-04-07 Vlotte service voor mijn energielabel!Geplaatst op Camiel Zandbergen2026-04-07 Goed werk, goede communicatie. Top!Geplaatst op Suzanne Verhoek2026-03-13 We hoefden niet lang te wachten na onze aanvraag. Een week later kwam Kevin langs om alles op te nemen. Nog een week later ontvingen we het energie-verbeterplan plus -label.Geplaatst op Wilfred Smit2026-02-20 Vriendelijk, alles goed uitgelegd. Prima.Geplaatst op Houssam Soubra2026-02-04 Fast, professional and friendly serviceGeplaatst op Nelleke Den Haan2026-01-19 Medewerker was vriendelijk en netjes, en gaf ruim voldoende info. De inspectie verliep prettig.Geplaatst op Ernst Richel2026-01-15 De adviseur Kevin kwam op tijd en presenteerde zich netjes. De rondgang door het huis was ordelijk. Na betaling ontving ik omgaand het rapport dat goed beschreef wat de situatie was en het kabel dat daaraan werd gekoppeld. Ik had daar nog vragen over en Kevin kon mij goed uitleggen waarom een en ander zo uitpakte. Al met al een prettige ervaring. Aanrader.